Jak udekorować samochód do ślubu Sochaczew?


Wiele osób zadaje sobie pytanie: „jak udekorować samochód do ślubu Sochaczew”. Czy poprzestać na stylowej wiązance z przodu, czy może pokusić się o baloniki? Czy wybrane dodatki powinny być w kolorze białym, czy też można zaszaleć i wybrać coś np. w odcieniach błękitu? Wątpliwości, zwłaszcza u Młodej Pary jest naprawdę wiele. Uwaga! Profesjonaliści porównują dekorację samochodu wiozącego Młodą Parę na największa przygodę swojego życia do… dekoracji kościoła. Obydwie rzeczy są tak samo ważne i trzeba się do nich przyłożyć, by całość nie wyszła tandetnie i kiczowato – a to, wbrew pozorom, nie jest takie łatwe jak nam się wydaje.

Dekoracja auta nie może skrajnie odbiegać od stylizacji samej Młodej Pary. Gwarantujemy Wam, że biała suknia ślubna nie wygląda najlepiej na tle różowo-niebieskich dodatków na aucie. Warto wybrać takie dodatki, które będą stanowiły spójną całość z bukietem Panny Młodej. Niestety, większość poprzestaje na tym, by dekoracja auta była swojego rodzaju jednością ze strojem Młodych, nie zaś z samym autem. W przypadku ślubu warto jednak, by wszystkie trzy elementy były odpowiednio dobrane tj.: dekoracja auta, stylizacja Młodej Pary, rodzaj auta.

W większości przypadków dekoruje się maskę samochodów. Ci, którzy preferują dużą ilość dodatków decydują się również na delikatne przyozdobienie tyłu auta oraz klamek. Najpopularniejszą dekoracją, tak jak już wspomnieliśmy kilka linijek wyżej jest… wiązanka ślubna. Zależnie od preferencji możemy wybrać kwiaty naturalne bądź sztuczne. Równie często wybierane są baloniki, szarfy oraz kokardki. Na szczególną uwagę zasługują ślubne tablice rejestracyjne – to miły, na swój sposób wyjątkowy gadżet, który sprawi, że każdy samochód będzie wyglądał niezwykle odświętnie.

Lincoln Town Car - ekskluzywny samochód do ślubu w Sochaczewie i okolicach

Żywe kwiaty, chociaż prezentują się na masce samochodu znacznie lepiej, aniżeli kwiaty sztuczne, absolutnie nie nadają się na letnie upały. Kompozycje te już po kilku minutach w skrajnie nasłonecznionym miejscu staną się brzydkie i „oklapnięte”. Żywe kwiaty nie są również dobrym pomysłem na zimę – bardzo łatwo o ich zamarznięcie. Nie jest jednak powiedziane, że musimy całkowicie z nich rezygnować. Wystarczy poprosić w kwiaciarni o odpowiedni preparat, który w określonej temperaturze przedłuży żywotność naszej wiązanki. Przed wyborem wiązanki na samochód należy dokładnie przeanalizować wszystkie „za” i „przeciw”. Każdy z nas marzy, by pojechać do ślubu wymarzonym autem, dlatego też ta decyzja powinna być przemyślana pod każdym aspektem. Kwieciste dekoracje na auto zamawia się na kilka tygodni przed samą uroczystością.