O czym pamiętać wynajmując samochód do ślubu Płońsk?


Termin Ślubu zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie jesteś pewien czy załatwiłeś wszystkie niezbędne kwestie związane z tym wyjątkowym dniem? Niestety, my również nie podpowiemy Ci czy dopiąłeś to, co istotne na „ostatni guzik”. Jedyne, w czym możemy Ci pomóc to… wynajem samochodu. Wbrew temu, co większość z nas uważa, wynajem samochodu do ślubu Płońsk to coś, o czym powinniśmy pomyśleć na kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy przed zbliżającą się uroczystością.

Najważniejszym, a przynajmniej zasadniczym aspektem jest sam rodzaj auta. Na pewno większość z Was zdaje sobie sprawę, że do ślubu można wynająć niemal wszystko, co nam się wymarzy. Może być to luksusowa, wyjątkowo przestronna i komfortowa limuzyna, coś w stylu klasycznym np. przedwojenne porsche, bajeczny kabriolet, dedykowany przede wszystkim na upalne, letnie dni bądź coś skrajnie nowoczesnego np. BMW. Nieco bardziej odważne osoby mogą pokusić się o niestandardowe pojazdy – w stylu wojskowym, nawiązujące do czasów PRL czy wspaniałych lat 60. Totalnie zakręceni całkowicie rezygnują z samochodu na rzecz nietypowego środka lokomocji: autobusu, bryczki, motocykla. Słyszeliśmy kiedyś o Młodej Parze, która wybrała się do Ślubu… rowerem. Wszystko więc zależy od Waszych preferencji. Ważne, by środek transportu był w pełni dopasowany do Waszego gustu – nie natomiast gustu rodziców, krewnych czy też sponsora całej uroczystości.

Wybraliśmy samochód do ślubu Płońsk, który najlepiej spełnia nasze oczekiwania. Co dalej? Teraz należy poszukać firmy, która ma w zanadrzu „cztery kółka”, których szukamy. Jeżeli pokusiliśmy się o coś wymyślnego, może być to trudny orzech do zgryzienia. Samochody rzadkie bądź zabytkowe są wyjątkowo rozchwytywane w sezonie ślubnym – zapisy na wybrane modele rozpoczynają się już na rok przed planowaną uroczystością. Ceny aut do ślubu są różne. Większość firm podaje stawki za godzinę, chociaż zdarza się również, iż kwota dotyczy całej imprezy. Najpopularniejsze modele to dość niski koszt – oscyluje w granicach stu złotych za godzinę. Ceny ekskluzywnych limuzyn są różne – dochodzą nawet do ośmiuset złotych na godzinę. Najwięcej zapłacimy za stare auta zagranicznych marek. Wybrane modele mogą kosztować nas nawet ponad tysiąc złotych za godzinę.

Jeżeli kwestie auta są już załatwione, końcowo warto pomyśleć o odpowiednich, dopasowanych doń dekoracjach. Kolorowe baloniki kupione kilka chwil przed uroczystością w supermarkecie nie są najlepszym pomysłem. Odpowiednie dodatki oraz wiązankę należy zamówić na kilka tygodni przed ślubem.