Jaki samochód do ślubu Płock wybrać?

Nie każdy uważa, że limuzyna do ślubu to strzał w dziesiątkę. Młode osoby odchodzą od klasyki, stawiając na nieco nowatorskie pomysły. Oczywiście, nic w tym złego. Sakrament Małżeństwa to jeden z najważniejszych momentów w życiu, warto by wszystko było dopięte na ostatni guzik – również kwestia „czterech kółek”. Jeżeli nie limuzyna to… co?

Limuzyna, chociaż luksusowa, przestronna i niezwykle komfortowa, nie każdemu przypadnie do gustu. Świetną alternatywą wydaje się być… samochód zabytkowy. Wyobraźcie sobie sytuację, wktórej podjeżdżacie pod kościół przedwojennym Porsche bądź Fordem z lat 20. Robi wrażenie prawda? Aż ciarki przechodzą po plecach. Zależnie od oferty firm funkcjonujących w Polsce możemy znaleźć takie auta do ślubu jak luksusowy Cadillac – bajeczny kabriolet, który zachwyci zarówno ją jak i niego, zapierające dech w piersi Rolls- Royce, nieprzeciętny Imperial, Buick czy Dodge. Ci, którzy preferują rodzime klasyki również znajdą coś dla siebie. W ofercie firm wypożyczających samochody do ślubu Płock nie brak jest Syren bądź Warszaw.

Samochody zabytkowe wybierane są najczęściej przez pasjonatów aut. Bez wątpienia podróż takim klasykiem będzie niezapomnianą przygodą. Inną alternatywą, wspomnianą mimochodem kilka linijek wyżej, jest kabriolet. Uwaga: auto to sprawdzi się wyłącznie latem. Ten bajeczny samochód do ślubu Płock również ma coś w sobie z klasyki. Największe wrażenie osiągniemy, wybierając się nim do kościoła w piękny, słoneczny dzień. Trzeba przyznać, że kabriolety są niezwykle stylowe. Ci, którzy zdecydowali się na podróż do ołtarza tym właśnie autem, bez wątpienia mają niezapomnianą pamiątkę.

Skoro omówiliśmy już tzn. klasyki, warto wspomnieć o autach nowoczesnych. Niektóre Pary Młode odchodzą od tego, co „stare” i decydują się na największą podróż swojego życia wyruszyć BMW, Hondą, Mitsubishi bądź… Jaguarem. Jeśli chodzi o auta w Polsce, dużo zależy od dostępności wybranego przez nas modelu – zwłaszcza ceny.

Stylowy ślub, czyli sakrament inspirowany… Ta opcja polecana jest tylko tym, którzy decydują się na ślub czy wesele w konkretnym stylu np. wzorowanym na latach 60., Amerykańskim, PRL etc. Tutaj do wyboru są pojazdy wojskowe, autobusy, niezawodny Maluch, kolorowa furgonetka, powóz zaprzęgnięty w konie, motocykl. Wszystko zależy od preferencji Panny Młodej. Ostatnia opcja, czyli pojazd inspirowany konkretnym stylem czy epoką jest najrzadziej wybierana, aczkolwiek robi największe wrażenie.