Wynajem samochodu do ślubu w Nowym Dworze Mazowieckim – o tym nie możesz zapomnieć!


Ślub – jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu dwójki ludzi. Na długi czas przed planowaną uroczystością przyszła Młoda Para dwoi się i troi, by każdy aspekt związany z tym dniem był dopięty na ostatni guzik. Dość ważną kwestią jest wynajem samochodu, który zawiezie nas pod kościół bądź później na wesele. Wbrew temu, co większość z nas myśli, o odpowiednim aucie na Ślub powinno się myśleć nie na kilka tygodni, lecz na kilka miesięcy przed planowanym wydarzeniem. Na najbardziej prestiżowe, rzadkie modele zapisy otwierane są już pół roku wcześniej.

Istnieje kilka kwestii, o których pod żadnym pozorem nie możemy zapominać przy wynajmie samochodu.

Umowa

Niezależnie od tego, czy wynajmujemy auto od profesjonalnej firmy czy pożyczamy je od dawnego kolegi ze szkolnej ławy – zawsze winniśmy sporządzić odpowiednią umowę. W przypadku firm zajmujących się wynajmem samochodów do ślubu Nowy Dwór Mazowiecki nie będzie to konieczne – na pewno mają przygotowany swój własny egzemplarz. Nie możemy jednak zapominać, by się na nim podpisać. Na umowie powinny być zawarte takie informacje jak: kto i komu wynajmuje, w jakiej cenie i na jaki czas, z paliwem w pakiecie czy bez, rodzaj kaucji, dane samochodu i termin wynajmu, gdzie następuje odbiór i zwrot, czy auto zawiera w pakiecie dekoracje ślubne, a jeśli nie czy można je samemu dekorować, a także informacje o ubezpieczeniu.

Ubezpieczenie

Nie powinniśmy nawet spoglądać na auto, które nie ma OC. Zarówno auto casco jak i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków to podstawa, zwłaszcza jeżeli wynajmujemy samochód od dużej, szanowanej firmy. Jeżeli pojazd nie posiada odpowiedniego pakietu, wybieranie się nim do ślubu stanowi dość poważne ryzyko.

Samochód do ślubu Nowy Dwór Mazowiecki z kierowcą

Uwaga: przy wynajmie limuzyny do ślubu niemal zawsze „w pakiecie” dostajemy kierowcę. Niewiele firm decyduje się na wynajem tak luksusowego auta bez kierowcy posiadającego odpowiednie przeszkolenie. Jeżeli decydujemy się na wynajem auta od firmy zewnętrznej, nie zaś od kolegi czy znajomego, warto zdecydować się również na szofera. Bez dwóch zdań jest to duże udogodnienie dla Młodej Pary, a cena auta z kierowcą jest niewiele większa niż bez niego. Profesjonalista, który traktuje „na chłodno”, a więc bez emocji całą uroczystość sprawi, że Wasza podróż do kościoła będzie komfortowa i bezpieczna.

Pamiętaj, żeby zawsze mieć w zanadrzu plan awaryjny. Jeżeli stare auto „rozkraczy” się w połowie drogi do kościoła, kuzyn posiadający nowoczesne BMW będzie swojego rodzaju „zbawieniem”.